• Oslava v našej materskej škole

• 02.10.2022 13:45
      • Slávnosť patróna sv. Michala Archanjela

• Dnes sme sa spolu s deťmi a učiteľmi školy potešili na oslave patróna našej materskej školy- sv. Michala Archanjela. Radosť bola veľká, keď sme si spolu aj s pánom farárom Braňom Popelkom zaspievali za zvuku hudobných nástrojov a lahodných hlasov našich detí.

Piesne k anjelom Božím strážnym spolu s modlitbou pridali slávnosti na vážnosti. Deti sa od pána farára dozvedeli, kto to je, ten  ich patrón. Akú má úlohu v cirkvi. Zvedavé očká a ušká  ticho počúvali a opäť spievali.

Na záver pre radosť Pánovu piesňou: “Toto je deň ktorý dal nám Pán“ a  modlitbou vďaky potešili všetkých – pani učiteľky, pani riaditeľku a pána farára. Ako sme si všetci dobre uvedomili , slová refrénu žalmu z rannej svätej omše:“ Pred tvárou anjelov budem hrať a spievať tebe, Pane. “Naozaj sme hrali a spievali pred tvárou anjelov - našich detí z materskej školy.

Sv. Michal Archanjel opatruj a oroduj za všetkých v našej materskej škole!

Radostná pani riaditeľka Mgr. Helena Križanová

Fotoalbum nájdete po kliknutí na nižšie priloženú fotografiu: