• Umelci-predškoláci

• 28.10.2021 22:17
      • Maľované ústami a nohami
      • Naša materská škola sa zapojila do súťaže, kde deti maľovali pohľadnice.  Nakoľko v dnešnej modernej dobe už máloktoré dieťa vie, čo to taká pohľadnica je, pani učiteľky priniesli deťom názornú ukážku. Pohľadnice, ktoré dokonca maľovali ľudia s hendikepom. Ľudia, ktorí maľujú ústami alebo nohami. Aby sa deti pokúsili vžiť do situácií, ktoré takto hendikepovaní ľudia musia absolvovať, pani učiteľky im pripravili pár bežných aktivít, ktoré deti absolvovali. Jednou z nich bolo aj samotné maľovanie. Deti počas aktivity uznali, že ľudia s podobným hendikepom to nemajú naozaj ľahké a v konečnom dôsledku ich obdivujú.