• Poznávame svet s GuľkomBombuľkom

• 28.10.2021 22:06
      • Výlet do Piešťanského inf. Centra
      • Deti z našej materskej školy sa zúčastnili besiedky o spisovateľke Márii Duríčkovej. Nakoľko náš školský vzdelávací program sa volá Poznávame svet s GuľkomBombuľkom, veľmi sme sa z možnosti navštíviť Piešťanské informačné centrum a dozvedieť sa niečo o autorke, ktorej spod pera vznikol náš GuľkoBombuľko tešili. Výlet za novým dobrodružstvom začal výborne, pretože nás na miesto odviezol parádny, obrovský autobus. Teta deti oboznámila aj s inými rozprávkami od známej slovenskej spisovateľky. Spoločne sme si zaspievali, zahrali sa, niečo nové sme sa dozvedeli a na záver sme si vyrobili smiešnych pajácov na paličke.