• Deň v škôlke

• 28.10.2021 22:00
      • September
      • Každý  deň v našej materskej škole musí byť jedinečný. Tohto hesla sa pani učiteľky držia a snažia sa deťom vždy pripraviť aktivity, ktoré ich zaujmú a niečo nové naučia. A kedy sa najlepšie niečo naučíme? No predsa pri hre a zážitkových aktivitách. Deti poznávali nebezpečenstvá premávky, dopravné prostriedky, zašli na autobusovú stanicu, kde zisťovali, ako to tam funguje. Skúmali živé a neživé súčasti prírody, dramatizovali známu rozprávku „Dedko repku zasadil“, či oslavovali narodeniny kamarátov.  Každý deň deti pracujú, vzdelávajú sa, objavujú svet okolo seba. Ponúkame Vám malý náhľad do pár aktivít, ktoré sa v našej materskej škole uskutočnili.