• Rozlúčka s predškolákmi

• 26.06.2023 21:52
      • Dovidenia, škôlka milá
      • Evička, Klárka, Tami, Noemka, Kika, Agatka, Hanka, Ari, Ninka, Eli, Dorotka, Alisa, Dori, Paľko, Matteo, Emmka, Nelka, Tomi, Lilo, Kubko, Maťko, Šimi, Leo- sovičky naše.

Na začiatku mesiaca Jún sa naši predškoláci slávnostne lúčili so škôlkou. Pre prítomných si pripravili krásny program, dostali malé darčeky, zjedli tortu, rodičom pripravili pohostenie a spoločnou hrou sme strávili pekné popoludnie.

Tento rok brány školy opúšťajú deti, ktoré ako prvé boli pri otvorení našej MŠ. Preto sa niet čo čudovať, že na rozlúčke padla nejedna slzička.

Ďakujeme za také úžasné deti a rovnako za skvelých rodičov, ktorí sa stali našimi parťákmi a vytvorili sme si pekné spomienky na celý život.

Celý fotoalbum nájdete po kliknutí na nižšie priloženú fotografiu: