• Predškoláčik -dopraváčik

• 04.06.2023 15:58
      • Súťaž materských škôl
      • Dňa 24.05.2023 sme sa zúčastnili dopravnej súťaže s Mestskou políciou Piešťany o cenu primátora mesta Piešťany.

Na akcii deti mohli vidieť statické ukážky príslušníkov MSP Piešťany, OO PZ Piešťany, HaZZ Piešťany, dynamické ukážky kynologického klubu ale aj vystúpenie Šaša.

Súťaž sa skladala z dvoch častí. Teoretickej, kde deti vypracovávali dopravné testy a praktickej, kde deti jazdili na dopravnom ihrisku. Naše reprezentantky predviedli úžasné výkony a stratou jediného bodu vybojovali pre našu MŠ krásne 3. miesto.

Nemôžme opomenúť ani výkon fanklubu našich predškolákov, ktorý dievčatám určite dopomohol vystúpiť na stupienok víťazov.

Celý fotoalbum zo súťaže nájdete po kliknutí na nižšie priloženú fotografiu: