• Návšteva kamarátov

• 06.11.2022 17:17
      • Cirkevná Spojená škola
      • Začiatkom Novembra sa naše sovičky - predškoláci vybrali na expedíciu do našej Cirkevnej školy. Nadšenie, očakávanie, radosť, zvedavosť... Tieto emócie lomcovali každým jedným predškolákom.

Pani riaditeľka Helenka nás srdečne privítala a razom z každého opadla obava z nečakaného. Poukazovala nám celý prvý stupeň, vzala nás do každej miestnosti, učebne a dokonca sme nakukli do pár tried, kde prebiehalo vyučovanie.

Deti sa rozplývali nad krásou tejto školy. Hlavným programom našej návštevy však boli samotní prváčikovia. Sovičky pri výrobe ružencov nezabudli ani na kamošov zo školy a vyrobili  každému z nich, rovnako aj pani učiteľkám.

Prváci nám zaspievali, zatancovali a predškolákom ukázali, čo to majú na laviciach, či v nich. Toto spojenie bola pastva pre oči. Deti odchádzali plné dojmov, užasnuté, že na chvíľu mohli byť súčasťou veľkej školy.

Ďakujeme našej pani riaditeľke Helenke za takúto možnosť a aj prvákom s ich pani učiteľkou, že nám dovolili nahliadnuť na ich vyučovanie a spravili nám pekný deň.

Celý fotoalbum nájdete po kliknutí na nižšie priloženú fotografiu: