• Predškoláčik - dopraváčik

• 25.05.2022 21:16
      • Súťaž Materských škôl

• Mesto Piešťany spolu s Mestskou políciou Piešťany nás pozvali na akciu, kde si deti precvičili svoje znalosti z dopravy a cestnej premávky. Naša trieda Sovičiek sa svedomito pripravila. Naše transparenty boli neprehliadnuteľné.

Deti svoje znalosti overovali v testoch a jazde po dopravnom ihrisku. Na tejto krásnej akcii deti videli prácu kynológa, obdivovali hasičské autá, posedeli si v autách mestskej i štátnej polície. Mohli si pozrieť ako vyzerajú predmety potrebné pri ich práci.

Vyskúšali si putá, vesty, helmy a príslušníkov záchranných zložiek zasypávali otázkami. Celé dopoludnie sme si veľmi užili a ďakujeme usporiadateľom a MŠ Detvianska za to, že sme sa u nich cítili naozaj veľmi dobre.

Celý fotoalbum z dopravno - bezpečnostnej akcie si môžete pozrieť po kliknutí na nižšie priloženú fotografiu: