• Vianočná pohľadnica

• 28.10.2021 22:22
      • Súťaž mesta Piešťany
      • Predškoláci z našej materskej školy sa zapojili do súťaže, ktorú usporadúva mesto Piešťany. Témou bola „Vianočná pohľadnica“. Deti maľovali na základe vlastnej fantázie. Na výkresoch sa razom ocitli snehuliaci, jasličky s Ježiškom, snežná sova, sviečky, stromčeky, zimné krajiny. Do súťaže mohli postúpiť dve diela z celej materskej školy. Pani učiteľky si z toľkých krásnych diel nevedeli vybrať. Preto vytvorili pred vstupom do materskej školy malú výstavu. Každý zamestnanec, rodič, dieťa dostali možnosť hlasovať. Napokon z pomedzi toľkých nádherných diel boli vybraté diela Elišky a Olievrka. Eliška namaľovala veľký vianočný strom s anjelmi a Oliverko usmiateho snehuliaka. Našim predškolákom budeme držať  v súťaži palce.